Co u mnie? #3

Niedawno poinformowałem o nowym serwisie, który na początku 2018 roku ukryłem pod nazwą Projekt II. Czy jednak wydarzyło się coś więcej u mnie ostatnio?

Projekt I

Wspomniany przeze mnie na początku roku Projekt I niestety wciąż jest na etapie urzędniczej batalii. Co biorąc pod uwagę podejście urzędu stawia pod znakiem zapytania powodzenie całego przedsięwzięcia. Szczegółów na razie nie chcę podawać, jednak myślę że w 2019 roku albo się uda albo będzie sprawa sądowa. I to głośna…

Nominacja FX Cuffs 2018

W lutym 2018 zakończyło się głosowanie na kandydatów do nominacji do nagród FX Cuffs 2018. Z dumą mogę stwierdzić, że blog Prywatny INV€$TOR został nominowany w kategorii Blog Roku.  Co prawda nagrody nie udało mi się niestety zdobyć, jednak sama nominacja (ogłoszona w 2. urodziny bloga!) jest w mojej ocenie olbrzymim sukcesem.

W konkursie Invest Cuffs 2019 (nazwa ewoluowała jak widać) też jestem zgłoszony jako kandydat do nagrody Blog Roku, jednak nie informuję o tym, gdyż nie uważam, bym w tym roku zasłużył na nią bardziej niż w roku ubiegłym. Co będzie przy kolejnej odsłonie konferencji – zobaczymy. Choć po cichu liczę, że ktoś zgłosi nominację serwisu surowcowe.info do nagrody 🙂

Kanał na YouTube

W ramach rozwoju bloga Prywatny INV€$TOR uruchomiłem również swój własny kanał na platformie YouTube. Trzeba jednak przyznać, że przygotowanie sensownego nagrania zabiera bardzo dużo czasu, nawet jeśli w teorii jest to „tylko” live streaming. Niemniej zachęcam do odwiedzenia i subskrypcji 🙂

Nowa grupa na Facebook’u!

W związku z pewnymi zastrzeżeniami jakie wraz z niektórymi traderami mieliśmy do zachowań i podejścia grupy Trading Jam Session, postanowiliśmy stworzyć własne miejsce na popularnym serwisie społecznościowym.

Funkcjonujemy pod nazwą Grupa traderów, a skupiamy się na obalaniu popularnych mitów inwestowania/spekulacji i pokazywaniu własnych podejść do rynku. Zapraszam wszystkich chętnych do zajrzenia na grupę, która na dzień 18 grudnia 2018 liczy ponad 2 000 członków!

Nowy wykład

Pod koniec września 2018 zostałem zaproszony do poprowadzenia #126 TJS Live. Tematem spotkania były podstawy inwestowania w kontrakty surowcowe, które to wpisują się w kampanię promocyjną serwisu surowcowe.info. Nagranie z wystąpienia możecie obejrzeć tutaj.

Kolejne spotkanie

21 grudnia 2018 roku odbędzie się gwiazdkowa debata traderów w siedzibie TJS w Warszawie (31. piętro budynku Intraco przy ul. Stawki 2).

Wśród gości w studiu będą między innymi:
-Tomasz Augustynowicz
– Paweł Szwajcar
– Bogusz Kasowski
– Przemysław Mućka
– Szymon Machalica
– Tomasz Piwoński
– Rafał Zaorski
– Jarek Urbaniak
– Temet Nosce

Jak widać towarzystwo jest wyjątkowo doborowe, co może oznaczać żywiołową dyskusję!