Co u mnie? #2

Ostatni wpis „co u mnie” zakończył się na lipcu 2017. W międzyczasie był też debiut telewizyjny, o czym wspomniałem. Coś jeszcze warto podsumować na przełomie 2017/2018?

Tak naprawdę nie wiem co mógłbym więcej napisać poza tym co wspomniałem w podsumowaniu 2017 roku na moim blogu finansowym Prywatny INV€$TOR, gdzie również wspominałem o kwestiach spoza życia zawodowo/inwestycyjnego.

Co mogę więcej wspomnieć, to że obecnie są dwa projekty nad którymi pracuję. Pierwszy, o którym wspominałem już jest w trakcie załatwiania formalnych wymagań, co oznacza „starcie” z polskimi urzędami – a jak z tym jest wszyscy dobrze wiemy. Wspomnę tylko tyle, że ten projekt (roboczo nazwijmy go Projekt I) jest skierowany przede wszystkim w stronę osób nie zajmujących się inwestowaniem bezpośrednio.

Drugi, nowy projekt (roboczo nazwijmy go Projekt II) będę kierował do osób aktywnie uczestniczących na rynkach kapitałowych, zwłaszcza w jednej, bardzo konkretnej grupiej inwestycyjnej. A ponieważ nie chcę się specjalnie ograniczać będę ten projekt realizował jednocześnie w języku polskim i angielski.

I to by było na tyle na początku stycznia 2018 roku. Wszystkim Czytelnikom (a przez cały rok było Was tutaj 159 osób!) życzę wszystkiego najlepszego w tym jak i w kolejnych latach, zwłaszcza dużo zdrowia – bo to determinuje najbardziej nasze życie.