Pierwszy wywiad 

I kolejny krok milowy za mną. Zupełnie nieprzewidziany na to dziesięciolecie…

Mianowicie udzieliłem pierwszego wywiadu w swoim życiu! Na rzecz serwisu ProTrade Advisors Ltd. odpowiedziałem na dziesięć pytań.

Cały wywiad jest dostępny tutaj oraz tutaj 🙂 

Aktualizacje na stronie

Dzisiaj wpis nie będzie długi.

Zaktualizowałem stronę dotyczącą moich działań w zakresie tworzenia i administrowania stronami www oraz stworzyłem stronę poświęconą szkoleniom i warsztatom w których uczestniczę. Ta ostatnia ma stanowić uzupełnienie mojego CV, gdzie ze względu na ograniczona przestrzeń nie umieszczam wszystkich informacji. Zaktualizowałem również informacje w dziale On-line. Drobna aktualizacja pojawiła się też na stronie o moich zainteresowaniach.

Przymierzam się też powoli do aktualizacji motywu na całej stronie Bjkasowski.pl – tak by bardziej współgrał z moim wizerunkiem sieciowym.

Jednocześnie zapraszam serdecznie na bloga Prywatny INV€$TOR, gdzie w dniu dzisiejszym pojawił się nowy wpis dotyczący piramid finansowych w internecie, a do końca czerwca można zarobić 100zł praktycznie bez wysiłku! W jaki sposób? Szczegóły w specjalnym wpisie poświęconym tej promocji.

Wind of Change…

Miałem dać znać o zmianach w swoim życiu, to trzeba dotrzymać danego słowa.

Dziesięć dni temu zmieniłem miejsce pracy. Po równo pięciu latach i sześciu miesiącach odszedłem z Roberts Europe/Flash Polska i trafiłem do spółki Logfret Poland. Związane to jest również z awansem na kierownicze stanowisko.

Nie jest to pierwsza zmiana pracy w moim życiu, jednak te kilka lat w Piasecznie to był najdłuższy okres pracy w jednym miejscu w moim dotychczasowym życiu. Nie było łatwo odejść, jednak chęć dalszego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zwyciężyła nad podświadomą chęcią pozostania w strefie komfortu.

I tak 16 maja rozpocząłem nowy epizod w swoim życiu. Efekty widzę od razu: chęć jak najszerszego rozwoju, zarówno w ramach nowych obowiązków jak i po godzinach.

Wspomniałem niedawno o szkolenia on-line dotyczącego korupcji w biznesie. W tym tygodniu ukończyłem też kurs o społecznych skutkach korupcji. W najbliższym czasie mam zamiar spojrzeć na kursy on-line organizowane przez instytucje spoza Polski – ale póki co nie zapeszamy 😉